Forex rinkos prognozės – penktadienis, 29.07.2011 (GMT+3)

 

09:00 Vokietijos mažmeniniai pardavimai - German Retail Sales m/m, birželis

 

Prognozuojama, kad mažmeniniai pardavimai Vokietijoje birželio mėnesį, palyginti su ankstesniu peržiūrėtu gegužės mėnesio 2,8 proc. rodiklio kritimu, pakils 1,6 proc. Atsižvelgiant į tai, kad Vokietijos ir Prancūzijos ekonomikos apima apie pusę euro zonos ekonomikos, šis rodiklis yra svarbus. Rodiklio augimas gali turėti teigiamos įtakos eurui.

 

09:00 Anglijos būsto kainų indeksas - Nationwide HPI m/m, liepa

 

Remiantis prognozėmis, liepos mėnesį būsto kainų lygis Anglijoje nukris 0,1 proc. Praeitą mėnesį šis rodiklis nepasikeitė, palyginti su ankstesniu mėnesiu. Dabartiniam kainų lygiui įtakos turi tokie rodikliai, kaip būstų paklausa, nedarbo lygis, darbo užmokesčio lygis ir bankų atsargumas. Ši naujiena galėtų turėti neigiamos įtakos šalies nacionaliniai valiutai - svarui.

 

15:30 JAV BVP prieaugis - Advance GDP, II ketvirtis

 

II ketvirčio JAV BVP prieaugis, remiantis išankstiniais duomenimis, gali siekti 1,6 proc. I ketvirčio persvarstytas lygmuo siekė 1,9 proc., kas sutapo su prognozėmis. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra išankstiniai ir svarbiausi duomenys, augimas gali turėti teigiamos įtakos JAV doleriui.

 

16:55 Mičigano universiteto vartotojų pasitikėjimo indeksas - Revised UoM Consumer Sentiment, liepa

 

Peržiūrėtas Mičigano universiteto vartotojų pasitikėjimo indeksas , remiantis prognozėmis, liepos mėnesį padidės iki 64,1. Mičigano universiteto vartotojų pasitikėjimo indeksas yra vienas iš svarbiausiu indikatorių, o jo peržiūrėjimas į didinimo pusę galėtų teigiamai paveikti JAV dolerį.

 

Rekomendacijos: parduoti porą EUR/USD. Po 1.4230 lygio pramušymo galima laukti tolesnio kritimo iki 1.4150.

 

Palaikymo lygiai: 1.4049, 1.4218, 1.4297
Pasipriešinimo lygiai: 1.4488, 1.4609, 1.4684

 

Išsamesnę grafinę statistiką rasite čia.

 

Kamila Rivkina
Bendrovės Real Trade Group Ltd. analitikė.

 

У вас недостаточно прав для комментирования

Informacija

Apklausa

Ką manote apie Žaidimą 311?
 

WEB-MONEY.LT


Webmoney keitimas Lietuvoje palankiausiomis sąlygomis!


Norėdami apskaičiuoti sumas pagal dabartinius valiutų kursus, pasirinkite pageidaujamą keitimo kryptį, įrašykite sumą viename iš įvesties langelių ir paspauskite „Ok“.


                 PARDUODU:                                    PERKU: