Forex rinkos prognozės – trečiadienis, 24.08.2011 (GMT+3)

 

11:00 Vokietijos IFO verslo nuotaikų indeksas - German Ifo Business Climate, rugpjūtis

 

Indeksas skaičiuojamas, remiantis 7.000 bendrovių apklausa, bei turi didelės įtakos investuotojų nuotaikai bei eurui. Verslo nuotaikų indeksas rugpjūtį, remiantis prognozėmis, gali sumažėti iki 111.3. Praeitą mėnesį indeksas siekė 112.9, palyginti su 113.7 prognozėmis. Vis dėlto, atsižvelgiant į tai, kad paskutiniu metu tikroji reikšmė viršija prognozes, galima laukti ir mažesnio kritimo ar net augimo.

 

12:00 Naujų pramonės užsakymų lygis Europoje - Industrial New Orders m/m, birželis

 

Naujų pramonės užsakymų lygmuo Europoje birželį, remiantis prognozėmis, pakils 0.6 proc. Gegužės mėnesio peržiūrėtas lygis pademonstravo indekso augimą 3.6 proc., palyginti su prognozėmis, kurios rodė 0.7 proc. augimą. Šio rodiklio augimas gali turėti teigiamos įtakos eurui.

 

15:30 Ilgojo naudojimo prekių užsakymų lygis JAV - Core Durable Goods Orders m/m, liepa

 

Ilgojo naudojimo prekių užsakymų lygis, neįskaitant transportavimo išlaidų, liepos mėnesį gali nukristi 0,2%. Šio rodiklio peržiūrėtas birželio mėnesio lygis padidėjo 0,4%, palyginti su prognozėmis, kurios siekė 0,1% augimą. Didelė brangių prekių užsakymų apimtis gali reikšti, kad vartotojai yra pasiruošę leisti pinigus, o tai stimuliuoja gamyba ir gali teigiamai paveikti kitus ekonominius rodiklius. Šio indekso kritimas turėtų pastumti JAV dolerio kursą žemyn, tačiau atsižvelgiant į tai, kad paskutiniu metu prognozės viršija tikrąją reikšmę, galima laukti dar didesnio kritimo.

 

Rekomendacijos: pirkti porą EUR/USD. Remiantis praeitos dienos prognozėmis, turi būtų pramuštas 1.4510 lygis. Po 1.4550 lygio pramušima galima laukti ir tolesnio augimo. 

 

Palaikymo lygiai: 1.4238, 1.4292, 1.4325
Pasipriešinimo lygiai: 1.4411, 1.4466, 1.4498

 

Išsamesnę grafinę statistiką rasite čia.

 

Kamila Rivkina
Bendrovės Real Trade Group Ltd. analitikė.

 

У вас недостаточно прав для комментирования

Informacija

Apklausa

Ką manote apie Žaidimą 311?
 

WEB-MONEY.LT


Webmoney keitimas Lietuvoje palankiausiomis sąlygomis!


Norėdami apskaičiuoti sumas pagal dabartinius valiutų kursus, pasirinkite pageidaujamą keitimo kryptį, įrašykite sumą viename iš įvesties langelių ir paspauskite „Ok“.


                 PARDUODU:                                    PERKU: